You are currently viewing V príprave premiérové víťazstvo

V príprave premiérové víťazstvo

  • Post author:

V predvečer turnaja v Starej Turej sme odohrali prípravné stretnutie s domácim celkom. Išlo o vôbec prvé stretnutie novotvoriacej sa kategórie CBK Minibuseuropa Košice ročník narodenia 2008 a mladšie. V historickej premiére tímu, v ktorom sú iba tri hráčky s ročníkom narodenia 2008, ostatné sú mladšie, sa dievčatá predbiehali v bojovnosti. Vytvorili si množstvo streleckých pokusov, no ani najvyloženejšie spod koša nedokázali premeniť. Od začiatku sa ujali vedenia a hoci domáce neskôr vyrovnali a ujali sa aj vedenia, naše babenky otočili zápas vo svoj prospech a dotiahli ho do víťazného konca.

 

STARÁ TURÁ – CBK KOŠICE 24:30 (14:20)

BODY CBK: Emmka Daňková 10/2, Eli Petrová 8, Sofi Túrocziová 4, Tamarka Mantičová 2, Tamarka Juhászová 2, Viki Očenášová 2, Viki Pulíková Hrehová 2.

ŠTVRTINY: 6:10, 8:10, 8:8, 2:2.

MIROSLAVA SÝKOROVÁ (trénerka CBK): „Dievčatá hrali perfektne. Som veľmi spokojná. Škoda, že sme zahodili množstvo streleckých pokusov. Len Sofi Túrocziová nepremenila azda desať samostatných protiútokov. Na to, že odohrali prvý zápas, som naozaj veľmi spokojná.“