You are currently viewing MINI U11: Dve víťazstvá po odlišných priebehoch

MINI U11: Dve víťazstvá po odlišných priebehoch

Naše mladšie minižiačky U11 sa predstavili na pôde Young Angels proti domácemu tímu z Košíc a družstvu Bardejova. V oboch stretnutiach si naše hviezdičky pripísali víťazstvá. Rodili sa však odlišne.

YOUNG ANGELS KOŠICE – CBK KOŠICE 32:39 (12:17)

ŠTVRTINY: 6:6, 6:11, 8:12, 12:10.

CBK KOŠICE – BKM Bardejov 68:12 (39:5)

ŠTVRTINY: 16:0, 23:5, 7:7, 22:0.

MIROSLAVA SÝKOROVÁ (trénerka CBK): „V prvom zápase proti domácemu družstvu sme sa veľmi trápili. Opäť sme mali nezodpovedný vstup do zápasu. Namiesto toho, aby sme vyhrávali 6:0, prehrávali sme 0:2. Prvý kôš sa nám podarilo zaznamenať až v 4. minúte zápasu. Prvá štvrtina sa nakoniec skončila nerozhodne 6:6, a tak sme začínali od nuly. Druhá a tretia štvrtina boli o niečo lepšie a podarilo sa nám vytvoriť si rozhodujúci náskok. Vďaka nemu sme si už dokázali víťazstvo udržať aj napriek tomu, že posledná štvrtina nedopadla v náš prospech. Tento zápas bol pre nás zdvihnutým varovným prstom. Jednoznačne sa musíme zrýchliť a odstrániť nedostatky v obrane. S ofenzívou som bola celkom spokojná až na zbytočný dribling. Čo má teší, je počet hráčok na bodovej listine. Až 8 dievčat dokázalo skórovať. Do budúcna sa pokúsime tento počet ešte zvýšiť.

V zápase proti Bardejovu si už dievčatá mohli trochu vydýchnuť. Od začiatku sa zápas niesol v našej réžii, a tak si s chuťou zahrali.

Ďalší víkend máme voľno. Dúfam, že si dievčatá oddýchnu a naberú novú chuť. Najbližšie nás 18. novembra čakajú dva veľmi ťažké zápasy v kategórii U12 – proti domácej Starej Ľubovni a opäť košickým Young Angels.”