You are currently viewing STARŠIE ŽIAČKY U15: V dohrávke padla stovková hranica
CBK Košice vs ŽBK Rožňava

STARŠIE ŽIAČKY U15: V dohrávke padla stovková hranica

  • Post author:

V dohrávanom stretnutí naše „osmičky” potvrdili papierové predpoklady a zdolali Rožňavčanky výrazným rozdielom. V 8-člennej tabuľke skupiny východ tak poskočili s 20 bodmi na 4. miesto. Vedie Ružomberok 24 b., pred Young Angels Košice 23 a Sláviou ŠKP Bystrica 21. Bystričanky však majú o jeden odohraný zápas viac ako zostávajúce tímy vedúceho kvarteta.

 

CBK KOŠICE – ŽBK ROŽŇAVA 104:41 (46:25)

BODY CBK: Medvecová 29, Daňková 24, Szabóová 16, Ruščáková 12, Drančáková 10, Kubíková 6, Korytková 5, Očenášová 2. ŠTVRTINY: 28:14, 18:11, 28:7, 30:9.

 

TOMÁŠ DRANKAĽUK (tréner CBK): „Tento zápas sme museli odohrať v netradičnom termíne počas týždňa, pretože v pôvodnom termíne sa nemohol odohrať kvôli chorobe v tíme hostí. Preto sme sa aj pomalšie rozbiehali, keďže dievčatá celý deň sedeli v školskej lavici. Postupne sa to potom zlepšovalo a začali sme premieňať jednoduché koše po rýchlych protiútokoch. Jediné, čo ma v tomto zápase mrzelo, že sme dostali veľa bodov. Inak, tento zápas je veľmi ťažko hodnotiť, keďže od začiatku bolo jasné, kto toto stretnutie vyhrá.”