You are currently viewing Staršie mini s dvoma jasnými víťazstvami

Staršie mini s dvoma jasnými víťazstvami

Naše osmičky – staršie mini – odohrali dvojzápas proti Krompachom.  V stretnutí sme boli favoritom, čo dievčatá aj potvrdili. Snaživé Spišiačky sa síce v oboch zápasoch ujali vedenia 1:0 po premenenom trestnom hode, no potom nasledoval uragán našich dievčat. V prvom zápase sme súperkám dovolili po prvý raz skórovať z hry v polovici tretej štvrtiny. Do konca stretnutia zostávalo necelých šesť minút, keď rozdiel v skóre narástol na 50 bodov a ďalšie body sa už nerátali. Druhý duel mal podobný priebeh, len hosťujúce hráčky spresnili streľbu. Strelecky deň tentoraz vychytili obe Tamarky, ktoré dobre sekundovali Emmke Daňkovej. Mantičová dala spolu 19 bodov a Juhászová dokonca 21! Aby sme nezabudli na tradičnú spravodajskú bodku – v prvom zápase sa o päťdesiatku postarala Emmka Daňková, v druhom urobila radosť rodičom Tamarka Juhászová.

CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE – KROMPACHY 60:9 (33:2)

BODY CBK: Emmka Daňková 16, Tami Juhászová 13/1, Tamarka Mantičová 12/2, Mimi Hodáčková 8, Viki Pulíková Hrehová 4, Saška Ruščáková 4, Oli Medvecová 3/1. TH: 8/4 – 20/5. ŠTVRTINY: 18:1, 15:1, 18:7, 9:0.

CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE – KROMPACHY 56:21 (37:9)

BODY CBK: Emmka Daňková 10, Tami Juhászová 8, Viki Pulíková Hrehová 8, Tamarka Mantičová 7/1, Saška Ruščáková 6/2, Oli Medvecová 6, Barborka Bednárová 4/2, Veve Želinská 3/1, Sofi Korytková 2, Sofi Túroscziová 2. TH: 17/6 – 8/3. ŠTVRTINY: 20:1, 17:8, 8:8, 11:4.

MIROSLAVA SÝKOROVÁ (trénerka CBK): „V oboch zápasoch sme si od úvodu vypracovali náskok, ktorý sme postupne zveľaďovali. Dievčatá sa snažili posúvať lopty dopredu. Na tréningoch sme sa učili brániť hráčku na slabú ruku, čo sa v zápasoch darilo realizovať Oli Medvecovej a Tamarke Mantičovej.