You are currently viewing SOBOTA, STARÁ TURÁ – 2. ZÁPAS (2008) – Bojovnosť a nezlomná vôľa slávili úspech

SOBOTA, STARÁ TURÁ – 2. ZÁPAS (2008) – Bojovnosť a nezlomná vôľa slávili úspech

  • Post author:

Vyrovnaný zápas verne kopíroval duel z piatku, keď sme v príprave zdolali Starú Turú 30:24. Takmer totožné skóre sme dosiahli aj v druhom stretnutí na tomto turnaji, keď sme domáce dievčatá zdolali rozdielom 7 bodov.

 

STARÁ TURÁ – CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE 26:33 (15:17)

Ako zlomový moment sa ukázala koncovka prvej štvrtiny, keď 25 sekúnd pred jej koncom sme prehrávali 5:7, no potom Emmka Daňková troma košmi otočili stav na 11:7! Oproti zápasu so Žilinou zahrala lepšie i druhá päťka, takže dievčatá obrovskou bojovnosťou udržali vedenie až do záverečného klaksónu. Keďže premožiteľa nenašla ani Nitra, v nedeľu predpoludním sa s ňou stretneme v priamom súboji o 1. miesto.

 

BODY CBK: Emmka Daňková 13/1, Sofinka Túrocziová 6, Eli Petrová 4, Tamarka Mantičová 4, Tamarka Juhászová 2, Viki Očenášová 2, Viki Pulíková Hrehová 2. TH: 13/5 – 7/1.

 

MIROSLAVA SÝKOROVÁ (trénerka CBK): „Fantastický zápas. Oproti prvému duelu zabrala druhá päťka. Výborne sa predviedli hráčky, ktoré ju majú ťahať – Tamarka Mantičová a Eli Petrová. Barborka znova skvele bránila. Všetky dievčatá neskutočne bojovali o každú loptu a ukázali veľké srdiečko. Som rada, že sa začalo strelecky dariť j Sofinke.“