You are currently viewing Prvé štvrtiny základom k víťazstvám

Prvé štvrtiny základom k víťazstvám

Staršie mini (2008 a mladšie) zvládli domáci dvojzápas so Starou Ľubovňou, keď základ úspechu položili v oboch prípadoch v úvodných štvrtinách, ktoré sa podobali ako vajce vajcu. Napokon aj celkové výsledky sa skončili podobným skóre.

Naše dievčatá odohrali výborné zápasy, neraz potešili úspešnými rýchlymi protiútokmi. Čoraz častejšie zakončovali po presných finálnych prihrávkach. Nie vždy všetko vyšlo, ale určite potešilo, že veci z tréningov sa snažia preniesť aj do zápasu a niektoré akcie si oprávnene vypýtali potlesk.

V oboch stretnutiach naše dievčatá síce dosiahli 50-bodovú hranicu, no pri presnejšej streľbe mohli pokojne vyhrať oba zápasy 50-bodovým rozdielom. V druhom zápase dostali možnosť aj dievčatá z lavičky a všetky sa prekonávali v bojovnosti. Premiéru v majstrovskom zápase si v našom drese odkrútila Oli Medvecová, ktorá k nám prestúpila zo Spišskej Novej Vsi. Predviedla výborný výkon v obrane i pri zakladaní protiútokov.

Pre úplnosť pripomíname, že v prvom zápase zavŕšila 50-ku Viki Očenášová a v druhom súboji potešila rodičov Laura Mazáková.

CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE – STARÁ ĽUBOVŇA 50:22 (32:10)

BODY CBK: Emmka Daňková 12, Eli Petrová 10, Viki Pulíková Hrehová 6, Tamarka Mantičová 4,Barborka Bednárová 4, Tami Juhászová 4, Viki Očenášová, Saška Ruščáková 4, Sofi Korytková 2. TH: 2/0 – 8/3. ŠTVRTINY: 24:2, 8:8, 4:8, 14:4.

CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE – STARÁ ĽUBOVŇA 54:27 (37:14)

BODY CBK: Emmka Daňková 11/1, Eli Petrová 10, Saška Ruščáková 6, Tami Juhászová 6, Oli Medvecová 6, Viki Puliková Hrehová 4, Sofi Korytková 4, Laura Mazáková 4, Mima Hudačková 2, Alex Czaková 1/1.