You are currently viewing Poďte si vyskúšať basketbal pred Decathlon!

Poďte si vyskúšať basketbal pred Decathlon!

  • Post author:

Sieť športových predajní Decathlon aj v tomto roku chystá veľké akciu, počas ktorej sa vonkajšie ihriská zmenia na jedno obrovské športovisko.

Počas víkendu 8.-9. septembra od 10.00 do 18.00 hod. je pripravené podujatie VITALSPORT, ktoré sa stalo neoddeliteľnou súčasťou predajní Decathlon po celom svete. Tento rok môžu nadšenci objavovať radosť zo športu vo všetkých predajniach na Slovensku.

Vitalsport ponúka všetkým fanúšikom športu možnosť zadarmo si vyskúšať množstvo športov v spolupráci s vybranými klubmi a objaviť svoj ŠPORT! Predajňa Košice (pri OC Cassovia) pripravila pre záujemcov bohatý športový program v rôznych odvetviach, medzi ktorými nebude chýbať ani basketbal. Pre všetkých bude zabezpečený pitný režim a na všetko budú dohliadať tréneri, ktorí zasvätia deti i ich rodičov do tajov toho-ktorého športu.

„Do tohto projektu je zaangažovaný aj náš klub. V nedeľu 9. septembra budeme k dispozícii všetkým deťom, ktoré síce vedia o čom je basketbal, no zatiaľ sa ešte bližšie nezoznámili s týmto krásnym športom. Ktovie, možno im učaruje basketbalová lopta až natoľko, že začnú navštevovať naše tréningy. Tešíme sa na všetkých,“ povedala trénerka a zároveň šéfka úspešného dievčenského basketbalového klubu CBK Minibuseuropa Košice-Ťahanovce Vladimíra Daňková, ktorá so svojimi dievčatami zbiera jeden titul majsteriek Slovenska za druhým.