You are currently viewing Po večeri fototermín v parku

Po večeri fototermín v parku

  • Post author:

Hneď po tréningu sa dievčatá presunuli päť metrov vedľa palubovky, kde na ne v reštaurácii čakala večera. Dva kusy vyprážaného syra s tatárskou omáčkou a opekanými zemiakmi nebolo pre väčšinu dievčat problémom upratať z taniera. Našli sa však aj také, ktoré urputne bojovali s poslednými kúskami na tanieri a nakoniec svoj boj prehrali… Na cestu si ešte zobrali jablko, mandarínku a horalku.

Keďže Diplomat aréna je blízko pri našom hoteli, asi 200-metrovú prechádzku cez krásny park sme si spestrili parkovým „fototermínom“. Dievčatá zapózovali á la Usain Bolt, pre rodičov vytvorili srdiečka (obličky nezvládli), našli si svoje stromy. No, jednoducho pohodička pre náročnými tromi dňami.

Na hoteli nasledovalo dvojhodinové voľno a o 21. hodine bola večierka. V piatok sú raňajky o 9.00 hod. a o 12.30 hod. nás čaká prvý duel majstrovstiev Slovenska, keď sa stretneme v derby s Young Angels, ktoré s nami bývajú v rovnakom hoteli. O 14.00 hod. je naplánovaný obed a popoludní o 16.00 sa stretneme so Šamorínom.