You are currently viewing NOVOROČNÝ TURNAJ – PRVÝ ZÁPAS

NOVOROČNÝ TURNAJ – PRVÝ ZÁPAS

Prvý polčas prespali, druhý dominovali

Naše dievčatá s ročníkom narodenia 2008 a 2009 štartujú v týchto dňoch na medzinárodnom Novoročnom turnaji v Trnave. Počas troch dní ich čaká päť zápasov. Hneď ten prvý zvládli víťazne, keď porazili Poprad.

CBK KOŠICE – POPRAD 34:15 (14:12)

Päťhodinová cesta vlakom sa podpísala pod začiatok stretnutia. Dievčatá pôsobili na palubovke malátne, chýbal im pohyb a hlavne presnosť streľby. Takú nízku sme u nich už dávno nezaznamenali. Nevychádzali im dvojtakty, streľba spod koša, ani trestné hody. Jednoducho nič. Aj pre katastrofálnu streľbu sme prehrali prvú štvrtinu. Našťastie zabrala druhá päťka, takže na polčasovú prestávku sme odchádzali s dvojbodovým náskokom. Po zmene strán dievčatá zlepšili obranu a konečne začali byť efektívnejšie v zakončení. Druhý polčas sme vyhrali jednoznačne 20:3 a na palubovku sa dostali všetky dievčatá z lavičky.

BODY CBK: Emmka Daňková 12, Oli Medvecová 6, Viki Pulíková Hrehová 4, Saška Ruščáková 4, Barborka Bednárová 4, Viki Očenášová 2, Mimi Hudáčková 2. TH: 4/0 – 5/1. ŠTVRTINY: 6:10, 8:2, 12:1, 8:2.