You are currently viewing NOVOROČNÝ TURNAJ – DRUHÝ ZÁPAS

NOVOROČNÝ TURNAJ – DRUHÝ ZÁPAS

Jasný triumf vďaka druhému polčasu

TRNAVA 09 – CBK KOŠICE 18:45 (10:16)

Naše dievčatá zvládli aj druhý piatkový duel na turnaji v Trnave. Ich súperom bol domáci celok zložený z hráčok 2009. Aj naša trénerka si teda vyskúšala v prvom polčase päťky zložené hlavne z deviatok. Dlho to bolo veľké trápenie z našej strany. Neustále sme doťahovali náskok domáceho celku. Prvý raz sme sa ujali vedenia (12:10) až dve minúty pred koncom druhej štvrtiny. V druhom polčase dostali priestor všetky hráčky, teda vo väčšej miere aj osmičky, čo sa začalo odzrkadľovať aj na skóre. Napriek jasnému víťazstvu, náš výkon nebol najlepší. Možno skoré ranné vstávanie i cesta vlakom sa podpísali pod únavu a teda nezáživnú hru našich dievčat. Chýbala im iskra z posledných zápasov. V porovnaní s úvodným duelom proti Popradu už síce boli náznaky zlepšenia, no dievčatám chýbala ľahkosť. Zostáva veriť, že sa dobre vyspia a sobota bude v našom vydaní herne oveľa vydarenejšia.

BODY CBK: Saška Ruščáková 13/1, Emmka Daňková 8, Tamarka Mantičová 6, Viki Očenášová 4, Mimi Hudáčková 4, Eli Petrová 3/1, Sofi Túrocziová 2, Viki Pulíková Hrehová 2, Sofi Korytková 2/2, Barborka Bednárová 1/1. TH: 10/2 – 16/5.