You are currently viewing MLADÉ ŽENY A JUNIORKY: Nevydarený víkend v mestskom derby

MLADÉ ŽENY A JUNIORKY: Nevydarený víkend v mestskom derby

Nie najlepšie vystúpenia majú naše juniorky v dvojzápase proti Young Angels v kategórii Mladé ženy U23 a Juniorky U19. Paradoxne, lepšie im vyšiel druhý duel proti starším súperkám.

YOUNG ANGELS KOŠICE U19 – CBK KOŠICE U19 73:28 (38:17)

BODY CBK: Mrázová 10, Turňanská 7, Drimáková 4, Dzurová 4, Kostíková 2, Šoltésová 1. ŠTVRTINY: 20:8, 18:9, 14:2, 21:9.

YOUNG ANGELS KOŠICE U23 – CBK KOŠICE U19 89:47 (46:25)

BODY CBK: Mrázová 12, Kostíková 6, Drimáková 6, Mantičová 5, Šoltésová 4, Škovránová 4, Dzurová 3, Repková 2, Matiová 2. ŠTVRTINY: 18:20, 28:5, 23:11, 20:11.

RADOVAN KOLESÁR (tréner CBK): „Víkend nedokážem hodnotiť pozitívne. V prvom zápase proti našemu rivalovi U19 sme celý zápas vypustili. Žiadna hra jedna na jednu, chabá obrana a pomalý pohyb v útoku nás stál vysokú prehru. Hráčky, ktoré majú družstvo ťahať za lepším výsledkom sa vzdali len čo vstúpili do telocvične.

Druhý zápas bol o niečo lepší. Prvú štvrtinu sme dokonca vyhrali o dva body proti súperovi, ktorý disponuje hráčkami z extraligy. Baby nastúpili do zápasu s väčšou chuťou a zdravou agresivitou. V zápase nastúpilo všetkých 11 hráčok. Prekvapením víkendu bola rozohrávačka Turňanská, ktorá nastúpila do zápasu po 3-mesačnej absencii pre zranenie, a Drimáková s jej obranou.”