You are currently viewing MINI U11: Potešili hrou a zaknihovali si ďalšie dve výrazné víťazstvá

MINI U11: Potešili hrou a zaknihovali si ďalšie dve výrazné víťazstvá

  • Post author:

Minižiačky CBK Košice kategórie do 11 rokov sa tentoraz predstavili na palubovke Starej Ľubovne, kde potvrdili papierové predpoklady a pripísali si 15. a 16. víťazstvo v sezóne.

CBK KOŠICE – BAM POPRAD 58:12 (26:6)

Štvrtiny: 14:2, 12:4, 24:2, 8:4.

ŠŠK BASKET STARÁ ĽUBOVŇA – CBK KOŠICE 13:65 (5:42)

Štvrtiny: 0:28, 5:14, 8:10, 0:13.

MIROSLAVA SÝKOROVÁ (trénerka CBK): „Proti Popradu sme nastúpili s energiou hlavne v obrane. Snažili sme sa získať loptu a posunúť ju hneď dopredu, z čoho sme potom profitovali a dávali ľahké koše. Dievčatá pekne spolupracovali. Nebol tam zbytočný dribling, vynikali sme skôr peknými prihrávkami a pohybom v útoku.

Proti Starej Ľubovni sme mali veľmi dobrý prvý polčas. Snažili sme sa hrať hru, ktorú sme predvádzali aj v prvom zápase. Bola radosť sa na dievčatá pozerať. V druhom polčase sme sa hlavne v tretej štvrtine snažili aplikovať veci, ktoré sme sa len teraz začali učiť. Dievčatá opäť začali zbytočne driblovať. A škrípalo to v obrane. Dobrý dojem sme si ale napravili v štvrtej štvrtine, v ktorej to zasa šlapalo ako malo. Dievčatá chválim za bojovnosť. Počas prázdnin neoddychujeme a ďalej makáme na odstránení nedostatkov, ktoré sa nám v týchto zápasoch ukázali.”