You are currently viewing Manažérov Čierny kocúr slávil najväčší úspech

Manažérov Čierny kocúr slávil najväčší úspech

  • Post author:

To, čo naše extraligové hráčky avizovali po poslednom stretnutí v tomto kalendárnom roku a cennom víťazstve nad Young Angels, v uplynulých dňoch i splnili. Zavítali na vianočné trhy do centra mesta a predvianočnú náladu si výborne užívali. 

Na Hlavnú ulicu, ale predovšetkým na Dominikánske námestie, zavítala väčšina dievčat z kádra. Niektoré však chýbali a rovnako absentoval i tréner Vladimír Karnay, ktorý na „tréning roka” ochorel.

Tréningová jednotka sa tentoraz neodohrávala v telocvični na Juhoslovanskej, ale hráčky sa dohodli s trénerom, že namiesto večerného tréningu absolvujú návštevu trhov. Povedané slovníkom politikov – absolvovali výjazdovú tréningovú jednotku… A dievčatá naozaj zaberali, nič neodflákli. Vyskúšali rôzne dobroty. Dokonca aj spomedzi jedál – od langošov po pečené gaštany. Pre Kyru Liašenkovú to vraj bola premiéra. Gaštany dovtedy videla len na stromoch a na zemi… Teraz ich lúskala ako veverička.

Stretko si dali pred stánkom Honey Brothers. Bolo veľmi veselo, dievčatá sa dobre zabávali, nasmiali sa až-až, pokecali si a výborne ich navnadil i program so živou hudbou, ktorý sa začal o 19. hodine. Pochvaľovali si starostlivosť manažéra klubu Mareka Daňka, ktorý sa o ne parádne postaral. Žlto-čierne vyskúšali špecialitky ako Hadiu polievku, Medvedí tanec, ale najviac im rezal Čierny kocúr. Uštipačne zareagovali, že by mohla byť i Žltá mačka, aby boli klubové farby kompletné… Medzitým si našli čas aj na obyčajný čaj.

Vydarené spoločné ukončenie starého roka umocnil i spomínaný úspešný výsledok v derby. Aj ten zarezonoval na trhoch, pozitívne emócie pretrvávali. Dievčatá ho rozoberali a dokonca i prijali občasné gratulácie. Príjemné dozvuky.

Ukončenie vydareného roka sa vydarilo. Hoci sa dievčatá k výjazdovej tréningovej jednotke postavili maximálne zodpovedne, tentoraz sa veľmi nespotili. To však neznamená, že regenerácia nebola potrebná. Bola. A možno i viac ako hocikedy predtým. Ale to je neklamné znamenie vydarenej tímovej akcie.

Šťastné a veselé, priatelia!