You are currently viewing Jasné víťazstvo v mestskom derby

Jasné víťazstvo v mestskom derby

  • Post author:

CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE – YOUNG ANGELS KOŠICE BLUE 56:6 (46:6)

V ďalšom ligovom zápase dievčat kategórie 2008 a mladšie sme na domácej palubovke privítali v mestskom derby Young Angels Blue. Od úvodných sekúnd sme dominovali na palubovke a v polovici tretej štvrtiny dosiahli dievčatá 50-bodový rozdiel  v priebežnom rezultáte, po ktorom sa už skóre prestalo rátať. Len pre zaujímavosť, v ďalšom priebehu zaznamenali žlto-čierne ešte 32 bodov.

 

BODY CBK: Emmka Daňková 22, Viki Očenášová 8, Eli Petrová, Tamarka Mantičová a Barborka Bednárová po 6, Laura Mazáková a Sofi Túrocziová po 4.

 

MIROSLAVA SÝKOROVÁ (trénerka CBK): „Stretli sme sa so súperom, ktorý má približne rovnaký počet „osmičiek“, „deviatok“ a „desiatok“ ako my. Budeme sa s ním teda stretávať aj v budúcnosti. Dievčatá hrali pekne systém hoď a bež, veľmi som spokojná s hrou v obrane i s rýchlymi protiútokmi. Naďalej však pretrváva neduh, že začíname driblovať chrbtom ku košu. Máme sa ešte čo zlepšovať, najmä v individuálnych činnostiach, niekedy sa zbytočne ponáhľame. Ešte potrvá určitý čas, kým sa dievčatám dostanú pod kožu veci, ktoré sa učia na tréningu.“