You are currently viewing EXTRALIGA: Vydarený banket za vydarenou sezónou

EXTRALIGA: Vydarený banket za vydarenou sezónou

  • Post author:

Vedenie CBK Košice pod gesciou sponzorov, donorov i ďalších priateľov klubu CBK, usporiadalo na záver extraligovej sezóny záverečný banket extraligového družstva žien v príjemnom prostredí Letnej záhradky.

Naše basketbalistky prišli na toto stretnutie v úplne inom rozpoložení a bez stresu, pretože ich neťažila zodpovednosť ligového zápasu, ale čakalo ich príjemné stretnutie so spoluhráčkami, sponzormi, vedením klubu a aj s napodiv menej prísnymi trénermi.

Dievčatá vymenili dresy za elegantnejší šatník. Na akcii tak pôsobili slávnostnejšie a pôvabnejšie než obvykle. Tie trocha skúsenejšie ženy si vybrali vkusnejšie kúsky a dievčatá juniorského veku zasa zvolili dostatočne mládežnícky ležérne i optimistické oblečenie.

Banket otvoril príhovorom Miroslav Dirga. V krátkosti zhodnotil sezónu, ktorá však ešte pre väčšinu dievčat pokračuje súťažou junioriek. Konštatoval, že naše hráčky boli počas celej sezóny dobrými reprezentantkami svojho klubu a zhodnotil, že ich šieste miesto v extralige určite prevýšilo pôvodné očakávania a zároveň poďakoval hráčkam, trénerom, sponzorom a ľuďom, ktorí výrazne pomáhajú klubu.

LADISLAV JANOŠOV