You are currently viewing EGBL – TROFEJE ČAKAJÚ NA SVOJICH MAJITEĽOV

EGBL – TROFEJE ČAKAJÚ NA SVOJICH MAJITEĽOV

  • Post author:

„Sú veľmi pekné a vydarené. Páčia sa nám jednotlivé trofeje i medaily so zlatou, striebornou a bronzovou stužkou,“ povedala hneď na úvod prezidentka CBK Vladimíra Daňková, keď sme sa v klubovni pristavili pri stolíku s trofejami a medailami. A že ich veru je požehnane…

Po finálovom zápase bude nasledovať záverečný ceremoniál, počas ktorého dostanú všetky tímy poháre. Pochopiteľne, víťaz ten najväčší. Hráčky a tréneri družstiev na prvých troch priečkach dostanú madaily. „Päť rovnakých trofejí je určených pre hráčky, ktoré vyberú do all-stars celého turnaja a vlastne i tohto ročníka EGBL. Štyri sklenené lopty sú pripravené pre najužitočnejšie hráčky – MVP – jednotlivých družstiev štartujúcich na finálovom turnaji. Jedna plaketa (na fotografii vpravo, pozn.) je pre najužitočnejšiu hráčku celého Final Four. Asi najťažšia je trofej z mohutného skla vo vkusnej modrej kazete určená pre najlepšiu strelkyňu EGBL. Samozrejme, nezabudli sme ani na štyroch rozhodcov, pre ktorých máme zlaté píšťalky. Pre ústredie EGBL sme zasa na pamiatku pripravili plaketu s košickým mestským erbom (na fotografii vľavo),“ opísala množstvo trofejí šéfka CBK. To však ešte nie je všetko. Obchod s basketbalovými potrebami The Steets na Kukučínovej ulici venoval basketbalovú obuv pre najlepšiu strelkyňu turnaja a rovnako tak aj pre najužitočnejšiu hráčku Final Four.

Dievčatá sa však môžu tešiť i na ďalšie milé prezenty, ktoré im budú pripomínať finálový turnaj v Košiciach. „Všetky hráčky na turnaji dostanú pekné tašky, v ktorých budú drobné reklamné predmety, no hlavne v nich budú dominovať veľmi vydarené tričká,“ podotkla Vladimíra Daňková.