You are currently viewing Dievčatá zasvietia v novučičkých dresov

Dievčatá zasvietia v novučičkých dresov

  • Post author:

Španielsky výrobca Luanvi oblieka aj basketbalistky Valencie

 

Naše úspešné 2005-ky doteraz žiarili hlavne výkonmi na palubovke a následnými výsledkami. V sobotu večer by mali svietiť ešte viac. O luxy navyše v našej hale by sa mali postarať novučičké dresy. Žltý odtieň domácej sady totiž priam svieti.

Proti Tydamu si teda ´cébékáčky´ premiérovo oblečú dresy od španielskeho výrobcu športového oblečenia Luanvi. Dodala nám ich trnavská firma DEMI šport, ktorá robila aj potlače na dresy. Na klub dorazilo 16 kompletov v žltej farby, rovnaký počet v čiernej farbe a taktiež šestnásť čiernych teplákových súprav. Na zadnej strane búnd sú mená našich dievčat. Mimochodom, firma Luanvi sídli vo Valencii a oblieka aj basketbalistky tamojšieho klubu.

Zaujímavým detailom na dresoch je netradičná visačka, na ktorej je logo CBK. „Dresy sú z veľmi kvalitného materiálu. Je naozaj perfektný. Veľmi sa nám páči hlavne žltá sada a jej žiarivý odtieň. Úplne odlišný, aký sme mali na doterajších dresoch. Nové komplety sme chceli mať k dispozícii už na prvý turnaj EGBL, no išlo o šibeničný termín a nestihli sme vybaviť všetky formality. Som rada, že ich už máme a pevne verím, že nám prinesú šťastie,“