You are currently viewing Ďalší pád, ale bez následkov

Ďalší pád, ale bez následkov

  • Post author:

Na stredajšom tréningu starších mini sa objavila aj Tamarka Kostíková. Tá po návrate z Piešťan absolvovala jedno vyšetrenie za druhým.

Ako sme už informovali, Tami sa nešťastne zranila ešte v piatok počas úvodného stretnutia CBK proti Young Angels na majstrovstvách Slovenska. Po dvojtakte nepríjemne dopadla na pravú nohu a šampionát sa pre ňu predčasne skončil.

V Košiciach už bola na röntgene a absolvovala aj vyšetrenie magnetickou rezonanciou. „Podľa vyjadrenia lekárov má Tami natrhnuté väzy v členku a taktiež maličké úlomky kosti, ktoré musia laparoskopicky von. Žiadna zlomenina sa zatiaľ nepotvrdila. Čaká nás však ešte ďalšia návšteva u odborníkov a ďalšie vyšetrenia, po ktorých budeme múdrejší,“ povedal Tamarkin otec Richard Kostík.

Tami má členok riadne opuchnutý. Akoby tej smoly nemala dosť, ďalšia sa jej prihodila aj priamo v nemocnici. Keď išla na röntgen, lekári jej dali dole dlahu. Chodbu však tesne pred tým strojom umyli, takže bola vlhká. Tami sa na nej pošmykla a spadla. Našťastie nič vážne sa nestalo, takže mala obrovský kus šťastia v nešťastí. Aj preto radšej na ďalšie presuny zvolili vozík.

Skoré uzdravenie, Tami!